Zestaw Głośnomówiący

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • aszkud
    Classic
    • 2011
    • 2

    Zestaw Głośnomówiący

    Już pisałem w swoim temacie - oderwijmy wlepki z tylnej klapy, bo ludzie chcą zobaczyć co tam jest napisane i za blisko podjeżdżają - to tak w pozytywnym toku myslenia. :lol:
  • witzuk
    Classic
    • 2010
    • 6

    #2
    Zestaw Głośnomówiący

    Witam Mam takie jedno Pytanki poneiważ zakuiłem dwa meisiaec temu octavie 1 i pisze w książce serwisowej że był w niej zamontowabny zestaw głośno mówiący w rdaiu jest kabel od ściszenia jka telefon dzwoni i kabel jest podłaczony pod jakiś żółty ale chodzi mi o to czy można to jakoś sprawdzić ze jest faktycznie bo nigdzie tego nie widać(zestawu) prosze o pomoc

    Komentarz

    • laurin
      Rider
      • 2009
      • 727

      #3
      Spróbuj wyszukać w swoim telefonie nowych urządzeń bluetooth

      Komentarz

      • piotrek_gdy
        RS
        • 2008
        • 7723
        • Volkswagen
        • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

        #4
        laurin, a skąd koncepcja że zestaw ma bth?
        kolega ma O1 więc niekoniecznie(zależy od rocznika) musi mieć bth
        może mial normalny zestaw i ktoś zdemontował uchwyt

        witzuk,
        napisz dokładnie co to za wpis w książce cię zainspirował -może tam jest napisane jaki to zestaw
        a najprościej to chyba niestety po kabelkach spróbować odszukac centralke od zestawu-pewnie będzie w okolicach schowka pasażera albo w tunelu
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz

        • rezon
          RS
          • 2006
          • 1894
          • Volvo
          • AKL 1.6 MPI 101 KM
          • BSE 1.6 MPI 102 KM

          #5
          witzuk, dobrze Ci laurin, radzi. Próba wyszukania bth nie wymaga demontowania czegokolwiek i trwa kilkanaście sekund - i będziesz wiedział czy nie masz przypadkiem takiego. Jest to na pewno prościej niż
          Zamieszczone przez piotrek_gdy
          najprościej to chyba niestety po kabelkach spróbować odszukac centralke od zestawu-pewnie będzie w okolicach schowka pasażera albo w tunelu
          nb. centralkę zawsze miałem montowaną pod/za zegarami bo - zasilanie blisko, lepiej słychać głośnik, bliżej do ciągnięcia mikrofonu i lepiej odbiera bth, bo przecież zestaw jest dla kierowcy a nie pasażera. ew. wyświetlacz przy lewym słupku, mikrofon albo na kolumnie albo na słupku
          Od dobrych kilku lat montuję w swoich samochodach bth i nie demontuję przy sprzedaży, bo nie chcę tracić pół dnia na odzyskanie. Wole kupić nowy. Jak ktoś demontował to odciął kabel

          Komentarz

          • piotrek_gdy
            RS
            • 2008
            • 7723
            • Volkswagen
            • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

            #6
            Zamieszczone przez rezon
            bo przecież zestaw jest dla kierowcy a nie pasażera
            a co ma wspólnego miejsce montażu centralki z tym kto się zestawem posługuje
            poza tym skoro to jest ori zestaw(a tak mozna przypuszczać skoro jest w książce) to mikrofon bedzie obok lampki sufitowej a centralka albo pod siedzeniem pasażera(tak jest w O2) albo gdzie indziej
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz

            • mariok27
              Drive
              S_OCP Member
              • 2007
              • 40

              #7
              Ja rowniez mialem zamontowany zestaw głośnomowiacy ale go zdemontowalem zostal mi tylko mikrofon a centralke mialem schowana za schowkiem co przed fotelem pasazera jest wystarczy odkrecic i mozliwe ze tam bedzie

              Komentarz

              • witzuk
                Classic
                • 2010
                • 6

                #8
                w Książce tylko neistety pisez zę został zamontowany i jest tylko p[ieczątka zakładu:/ a z tym bth to sprawdzałem i nic nei znalazło to sprubuje z \zobaczyć za schowkiem a jka nie to chyba dam se spokójale dziękuje za pomoc

                Komentarz

                • laurin
                  Rider
                  • 2009
                  • 727

                  #9
                  mógł być bez BTH kiedyś popularne

                  Komentarz

                  • rezon
                    RS
                    • 2006
                    • 1894
                    • Volvo
                    • AKL 1.6 MPI 101 KM
                    • BSE 1.6 MPI 102 KM

                    #10
                    Zamieszczone przez piotrek_gdy
                    co ma wspólnego miejsce montażu centralki z tym kto się zestawem posługuje
                    poza tym skoro to jest ori zestaw(a tak mozna przypuszczać skoro jest w książce) to mikrofon bedzie obok lampki sufitowej a centralka albo pod siedzeniem pasażera(tak jest w O2) albo gdzie indziej
                    przecież pisałem co to ma wspólnego - chociażby bliżej do ciągnięcia mikrofonu, nie zawsze jest to ori w osłonie na górze - ja miałem zazwyczaj na lewym słupku, a w Outku mam na kolumnie kierownicy. A w książce powinno się wpisywać każdy montaż, nie tylko ori.
                    Zamieszczone przez witzuk
                    tym bth to sprawdzałem i nic nei znalazło to sprubuje z \zobaczyć za schowkiem a jka nie to chyba dam se spokój
                    czyli pewnie nie masz bo bez bth byś widział miejsce do podłączenia, a bth by wykrył. Chyba że jest to bth Nokii to może nie wykrywać czasami inny telefon - miałem taki wynalazek w służbowej O1, tylko Nokia to wykrywała i łączyła się. Omnia nawet go nie widziała.

                    Komentarz

                    • witzuk
                      Classic
                      • 2010
                      • 6

                      #11
                      Odkręciłem schowek i tak jak przypuszczałem zostały tylko kable poneiważ są odcięte:/Dzięki za pomoc

                      Komentarz

                      • piotrek_gdy
                        RS
                        • 2008
                        • 7723
                        • Volkswagen
                        • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                        #12
                        rezon, czyli jednak za schowkiem była centaralka :diabelski_usmiech
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz

                        • witzuk
                          Classic
                          • 2010
                          • 6

                          #13
                          dokłądnie tak zostały tylko cztery kable jeden co jest do radia di ściszenia a reszta nieiwiem czyli ogólnie nie opłaca sie montować

                          Komentarz

                          • piotrek_gdy
                            RS
                            • 2008
                            • 7723
                            • Volkswagen
                            • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                            #14
                            witzuk, myślę, że taniej będzie nowy zestaw z bth wsadzic :diabelski_usmiech
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz

                            • laurin
                              Rider
                              • 2009
                              • 727

                              #15
                              Zamieszczone przez rezon
                              Chyba że jest to bth Nokii to może nie wykrywać czasami inny telefon - miałem taki wynalazek w służbowej O1, tylko Nokia to wykrywała i łączyła się. Omnia nawet go nie widziała.
                              Ja mam nokia CK 7W i widzi mi wszystkie tel jakie miałem do tej pory - teraz mam Omnie i tez hula

                              Komentarz

                              • piotrek_gdy
                                RS
                                • 2008
                                • 7723
                                • Volkswagen
                                • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

                                #16
                                Zamieszczone przez laurin
                                Ja mam nokia CK 7W i widzi mi wszystkie
                                ja też nigdy nie miałem problemów z Nokią
                                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                Komentarz

                                • kkuligowski
                                  Ambiente
                                  • 2010
                                  • 178
                                  • Octavia II (1Z3)
                                  • CAXA 1.4 TSI 122 KM

                                  #17
                                  mam CK 7W w służbowym i jest bardzo dobry ale ma jedną wadę - wszystko słychą w kabinie i jak masz pasażerów nie zawsze można o wszystkim pogadać.
                                  prywatnie polecan Nokia BH900 lub 904 - super łapie synchronizacje, długo trzyma bateria i co ważne mozna uzywać wszedzie nie tylko w danym samochodzie.
                                  Nabytek w 04.2010 r czyli 2,0 TDI.
                                  Po drodze Verso 2,0 D4D, Auris 1,6 Velmatec
                                  A teraz jest 1,4 TSI z 2012

                                  Komentarz

                                  • laurin
                                    Rider
                                    • 2009
                                    • 727

                                    #18
                                    No to raczej normalne przy zestawach głośnomówiących, że nie można o wszystkim rozmawiać.

                                    Zawsze możesz odrzucić połączenie :szeroki_usmiech i zadzwonić do kochanki później ;-)


                                    Ja jak jadę z pasażerami i ktoś dzwoni co wiem, że np lubi sobie poprzeklinać to uprzedzam rozmówce, że jest na głośnomówiącym i tyle. Kwestia przyzwyczajenia. Chwile jeździłem bez zestawu i nie mogłem się odnaleźć.
                                    Co do słuchawek to jeszcze trzeba ją zainstalować w uchu, co większość robi bardzo rzadko.

                                    Komentarz

                                    Pracuję...